Fitness a solarium Malešice

Seolarium Ládví

Solarium Karlín

Solarium Vodičkova

Solarium Krč

relaxace plná slunceProdej kosmetiky

Ve všech studiích Sunnyland dostanete na výběr z několika druhů světových a osvědčených značek solární kosmetiky (California Tan, Emerald Bay, Magical Sun, Radical) a v tomto směru je škála produktů, které nabízíme, opravdu nepřekonaná. Na výběr je téměř vždy (záleží na každém výrobci) jak velký krém na mnoho použití, tak i tzv. jednorázové krémy. Díky nim dokážete velmi dobře rozlišit, jak na Vás ten který krém a jeho složení působí (samozřejmostí je v tomto směru konzultace s naší školenou obsluhou) a potom se teprve rozhodnout pro koupi většího balení. Nabízíme solární kosmetiku pro všechny typy pleti, pro alergiky a problematickou pleť.

Proč byste ale měl(a) používat solární kosmetiku? O tomto a dalších zajímavých a užitečných informací o opalování se dočtete v sekci „Tipy a Rady“.

Ve všech studiích Sunnyland je také možnost koupi prvotřídní vlasové kosmetiky zn. Tigi.

Značky kosmetiky, které je možno zakoupit v solárních studiích Sunnyland:

California Tan

Inovativní - Jedinečná - Nepřekonaná

California Tan stanovuje standard. Každé pleťové mléko obsahuje nejmodernější, nejpokrokovější účinné látky na podporu opálení, které se opírají o nejnovější vědecké poznatky a jsou ve vývoji vždy o krok napřed. V kombinaci s exkluzivními ošetřujícími látkami poskytují pleti maximální péči a ochranu a odpovídají nejvyšším požadavkům.

California Tan je ideální kombinací maximálního opálení a optimální péče.

Mléka California Tan kombinují nejnovější opalovací technologie s účinnou péčí o pleť. Jsou k dostání ve 3 rovninách založených na vědeckém výzkumu, kterým bylo zjištěno, že opálení vzniká ve více krocích a pokožka má na každém stupni jiné potřeby:

Krok 1

Výrobky obsahují exkluzivní urychlovače opálení, které pomáhají zákazníkům, kteří nejsou téměř opálení, dosáhnout rychlejšího, rovnoměrného základního opálení.

Krok 2

Výrobky obsahují velmi účinný zintenzivňovač opálení, který pomáhá zákazníkům s již lehce opálenou pokožkou dosáhnout tmavšího intenzivního a trvalého opálení.

Krok 3

Výrobky obsahují cenné pěstící účinné látky, které pomáhají každému zákazníkovi chránit, prodloužit a zintenzivnit přirozené opálení.

California Tan, logo

California Tan, výrobky

- na začátek stránky -

Emerald Bay

Exotická - Osvěžující - Zábavná

Emerald Bay je svěží a jednoduchá značka pleťového mléka s menu z tropického opalovacího koktejlu, exotické opálení namixované s velkým podílem ošetřujících látek. Přírodní složení hýčká pokožku, dělá ji sametově měkkou a hebkou a zároveň podporuje proces opalování.

Vychutnejte si nádherné a trvalé opálení přímo z ráje.

Podobně jako California Tan soustředí své produkty do několika korků a dále nabízí např. i mléka s chladivým účinkem, s prohřívacím efektem, se třpytkami apod.

Emerald Bay, logo

Emerald Bay, výrobky

- na začátek stránky -

Magical Sun

Nádherné opálení, zdravá pokožka

Solární kosmetika Magical Sun byla vytvořena tak, aby umožnila získat opálení po jakém toužíte a současně chránila Vaši pokožku před poškozením.

Obsahuje aktivní látky urychlující pigmentaci, látky pro hydrataci, zklidnění a ochranu pokožky.

Přípravky se velmi dobře nanáší a vstřebávají, pokožka je jemná a pružná.

Parfemace výrobků Vám zpříjemní čas v soláriu i po opalování.

Magical Sun, logo

Magical Sun, výrobky

- na začátek stránky -

Radical

Radical Products Inc. je jeden z nejlepších producentů solární kosmetiky na světě.

Radical Tan nabízí pro každý typ pokožky a každý stupeň opálení ten správný přípravek. Paleta výrobků pro opalování je široká s výběrem mezi spreji, mléky, gely i másly. Radical nabízí osvědčené dvousložkové oleje řady YOUNG and FREE "Classic" a také zbrusu nová tělová mléka řady TROPICAL "Tarzan and Jane". Profesionální řada nabízí wellness novinky pro zdravé opalování. "Ananas-Mango" nebo "Gingko-Lemongrass", udržují kůži v rovnováze a zajišťují neuvěřitelné opálení.

Exkluzivní řada Platin zajišťuje optimální opálení, stejně tak jako vysokou úroveň péče o pokožku užíváním koenzymu Q10.

Radical, logo

Radical, výrobky

- na začátek stránky -

TIGI

 

Vlasová kosmetika značky TIGI je dnes právem považována za jednu z nejvíce kreativních, inovativních a nejzajímavějších na světovém trhu s vlasovou kosmetikou. TIGI se snaží překonávat očekávání a držet se stále svých zásad být za každou cenu o krok napřed a přicházet stále s novými, vzrušujícími výrobky. Ať už jste punková hvězda, krásná modelka, uhlazená a sofistikovaná žena či muž, TIGI nabízí vlasovou i tělovou kosmetiku perfektně padnoucí vašemu stylu a ten je schopen dále rozvést. TIGI nekopíruje trendy, vytváří je. Spoluprácí s mnoha designéry a zaškolováním kadeřníků po celém světě zaručují, že se nové trendy dostanou až k Vám. TIGI není pouze o vlasech – nabízí i tělovou kosmetiku a příslušenství pro jak pro profesionální studia, tak i pro obyčejného zákazníka. I Vy teď můžete mít doma produkty, se kterými byste se u jiných výrobců nesetkali, protože jsou určené pouze pro kadeřnická studia.

TIGI není pouze výrobek, je to životní styl…

igi, logo

Tigi, výrobky

- na začátek stránky -

Ilustrační foto

Logo SunnyLand - Solarium Praha

LádvíProsekKarlínVodičkovaMalešiceSpořilovKrčZbraslavMapa


Akce